TY гарын авлагын мэс заслын ширээ нь цээж, хэвлийн мэс засал, чих хамар хоолой, эх барих, эмэгтэйчүүдийн эмч, шээсний замын болон ортопедийн мэс засал гэх мэт эмчилгээнд тохиромжтой.
Хүрээ, багана болон суурь нь зэвэрдэггүй гангаар хийгдсэн, цэвэрлэхэд хялбар, зэврэлтэнд тэсвэртэй.
Механик үйлдлийн ширээг дөрөөний тосны шахуургаар өргөж, буулгадаг бөгөөд энэ нь жигд ажилладаг бөгөөд аюулгүй, найдвартай. Бусад бүх хөдөлгөөнийг механик араагаар удирддаг.
Энэхүү гидравлик үйлдлийн ширээ нь хөлний хавтанг нугалж, татаж, салгаж болдог, тохируулахад хялбар, Т хэлбэрийн суурьтай.
1.Эргүүлэх функц
Гар ажиллагаатай мэс заслын ширээг 360° эргүүлж болох бөгөөд эмч нар мэс заслын үеэр биеийн байрлалдаа тохируулан өнцгийг нь тохируулж болох бөгөөд энэ нь мэс заслын үед мэс заслын зайг ихээхэн нэмэгдүүлдэг. (Заавал биш)
2.Уян хатан байрлал руу хурдан шилжих
Мэс заслын ширээнд 200 шаардлагатай°Бүсэлхий нурууны гүүрний функцийг орлоход ашиглаж болох бариулыг ажиллуулснаар ширээний гадаргуу дээр нэгэн зэрэг цухуйх (нугалах).
3. Давхар давхаргатай ширээний тавцан
Ширээний тавцан нь давхар давхаргат нийлмэл ширээний тавцан, бага рентген шингээлтийн коэффициент болон өндөр нарийвчлалтай хэтийн төлөвийн эффект шаарддаг.
4. Зэвэрдэггүй ган материал
Хүрээ, суурь, өргөх багана, гол дамжуулах бүтэц нь бүгд 304 зэвэрдэггүй гангаар хийгдсэн бөгөөд цэвэрлэхэд хялбар, хүчил болон зэврэлтэнд тэсвэртэй тул хэзээ ч зэврэхгүй.
5. Гидравлик болон гарын авлагын тохируулга
Гидравлик үйлдлийн ширээг өргөх, буулгахдаа дөрөө хэлбэрийн тосны шахуургыг ашигладаг бөгөөд энэ нь жигд ажилладаг бөгөөд аюулгүй, найдвартай. Бусад бүх хөдөлгөөнийг механик арааны дамжуулалтын толгойгоор удирддаг.
Pареметрүүд
| Загварын зүйл | TY гарын авлагын мэс заслын хүснэгт |
| Урт ба Өргөн | 2020мм*500мм |
| Өндөрлөг (дээш ба доош) | 1010мм/ 760мм |
| Толгойн хавтан (Дээш ба доош) | 45°/70° |
| Арын хавтан (Дээш ба доош) | 75°/ 15° |
| Хөлний тавиур (Дээш / Доош / Гадагшаа) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Урвуу Тренделенбург | 25°/ 25° |
| Хажуугийн хазайлт (Зүүн ба Баруун) | 20°/ 20° |
| Бөөрний гүүрний өндөрлөг | ≥110 мм |
| Матрас | Санах ойн гудас |
| Үндсэн материал | 304 зэвэрдэггүй ган |
| Хамгийн их ачааллын багтаамж | 200 кг |
| Баталгаат хугацаа | 1 жил |
Sстандарт дагалдах хэрэгсэл
| Үгүй | Нэр | Тоо хэмжээ |
| 1 | Мэдээ алдуулах дэлгэц | 1 ширхэг |
| 2 | Биеийн дэмжлэг | 1 хос |
| 3 | Гарны дэмжлэг | 1 хос |
| 4 | Мөрний амсар | 1 хос |
| 5 | Өвдөгний таяг | 1 хос |
| 6 | Хавчаарыг бэхлэх | 1 багц |
| 7 | Матрас | 1 багц |