FD-G-1 цахилгаан эмэгтэйчүүдийн үзлэгийн ширээ нь өндөр бат бэх материалаар хийгдсэн бөгөөд зэврэлтэнд тэсвэртэй тул эмнэлгийн өдөр тутмын цэвэрлэгээ, ариутгалд тохиромжтой.
Хөлийн унтраалгаар үзлэгийн ширээний гадаргуугийн өндрийг, арын самбар болон хөлний самбарын өнцгийг тохируулж болно.
Дагалдах хэрэгсэл бүрэн бөгөөд мөрний түшлэг, мөрний оосор, бугуйн оосор, бариул, хөлний түшлэг, шороон угаалтуур зэрэг нь стандарт байдлаар бий.
Эмэгтэйчүүдийн үзлэгийн ширээний суурь нь U хэлбэрийн бүтэцтэй бөгөөд энэ нь эмчийн өдөр тутмын ажилд хөл болон хөлний хөдөлгөөний зайг бүрдүүлдэг.
Энэхүү эмэгтэйчүүдийн үзлэгийн мэс заслын ор нь зөвхөн эмэгтэйчүүдийн үзлэгт төдийгүй эрэгтэйчүүдийн шээсний замын эмчилгээнд тохиромжтой.
1.Оёдолгүй хөөсөнцөртэй гудас
Эмэгтэйчүүдийн цахилгаан үзлэгийн ширээний хэвний матрас нь хамгийн сүүлийн үеийн оёдолгүй хөөсөрч технологийг ашигладаг бөгөөд энэ нь өвчтөний тав тухыг мэдэгдэхүйц сайжруулдаг.
2.Зэврэлтээс хамгаалах материал
Цахилгаан эмэгтэйчүүдийн үзлэгийн ширээний бүх бүрхүүл нь зэврэлтэнд тэсвэртэй, цэвэрлэхэд хялбар, ариутгах боломжтой дээд зэргийн материалаар хийгдсэн.
3. Хөлийн унтраалга
Хөлний унтраалгаар тоноглогдсон тул эх барихын үзлэгийн ширээний янз бүрийн хөдөлгөөнийг уян хатан хянана.
4.Олон талын дагалдах хэрэгсэл
Стандарт мөрний түшлэгээс гадна мөрний оосор, бариул, хөлний түшлэг, хөлний дөрөө, бохирын сав, эмэгтэйчүүдийн үзлэгийн гэрэл эсвэл эмчийн сандал зэргийг сонголтоор авах боломжтой.
Параметрүүд
| ЗагварЗүйл | FD-G-1 Эмэгтэйчүүдийн цахилгаан үзлэгийн хүснэгт |
| Урт ба Өргөн | 1800мм * 550мм |
| Өндөрлөг (Дээш ба доош) | 950мм / 680мм |
| Тренделенбург / Урвуу Тренделенбург | 14°/ 17° |
| Арын хавтан (Дээш ба доош) | 60°/10° |
| Цахилгаан хөдөлгүүрийн систем | Жиеканг |
| Хүчдэл | 220В/110В |
| Давтамж | 50Гц / 60Гц |
| Цахилгаан багтаамж | 1.0 кВт |
| Батерей | Тийм |
| Матрас | Оёдолгүй гудас |
| Үндсэн материал | ABS |
| Хамгийн их ачааллын багтаамж | 150 кг |
| Баталгаат хугацаа | 1 жил |
SстандартДагалдах хэрэгсэл
| Үгүй | Нэр | Тоо хэмжээ |
| 1 | Гарны дэмжлэг | 1 хос |
| 2 | Хөлийн таваг | 1 багц |
| 3 | Матрас | 1 багц |
| 4 | Бариул | 1 хос |
| 5 | Хөл солих | 1 багц |