LEDD500700C+M нь давхар бөмбөгөр хэлбэртэй LED мэс заслын өрөөний гэрэл юм.
Суурилуулсан камерын систем болон гадна өлгөөтэй дэлгэцийг сургалтын зорилгоор ашиглаж болно. Энэ нь үйл ажиллагааг хянах, бичлэг хийх боломжийг олгодог.
■ хэвлийн/ерөнхий мэс засал
■ эмэгтэйчүүдийн эмч
■ зүрх/судас/цээжний мэс засал
■ мэдрэлийн мэс засал
■ ортопед
■ гэмтлийн эмгэг судлал / яаралтай тусламжийн эмчилгээ
■ шээсний замын эмгэг судлал / TURP
■ нүдний эмч/ нүдний эмгэг судлал
■ дурангийн ангиографи
1. Камерын систем
Суурилуулсан камертай тул өөр гараар өлгөх шаардлагагүй.
2. Энэхүү мэс заслын өрөөний гэрэл нь зургийг хурдан бөгөөд өндөр чанартайгаар авч, хүргэдэг. 10 дахин оптик томруулалтын ачаар зургийг бүх талаас нь харах боломжтой.
3. Энэхүү мэс заслын өрөөний гэрэл нь мэс заслын үйл явцыг бичиж чаддаг. Үүнийг сургалт, судалгааны зорилгоор ашиглаж болно.
Хяналтын систем
1. Үйл ажиллагааг шууд дамжуулснаар LEDD500700C+M мэс заслын өрөөний гэрэл нь эмнэлгийн ажилтнуудад ариутгасан талбайг эвдэхгүйгээр таны явцыг хянах боломжийг олгоно.
2. Суурилуулсан камер болон дэлгэцтэй мэс заслын өрөөний гэрэл нь мэс заслын толгойн дээрээс харах боломжийг олгодог тул танай мэс заслын баг дэлхий даяар мэс заслын процедурыг хуваалцах боломжтой.
Параметрs:
| Камер | |
| Шийдвэр | 210 мегапиксел 1920(H)X 1080(V) |
| Харилцаа холбооны горим | RS232 |
| Харилцаа холбооны протоколууд | HITACHI / SONY VISCA |
| Холбогч | LVCMOS-36pFPC(YCbCr 4:2:2)нийцтэй байдал 110/LVDS 30P |
| Мэдрэгчийн төрөл | 1/2.9" CMOS/ 1/3" CMOS |
| Скан хийх горим | Прогрессив скан |
| Өдөр ба шөнийн систем | Өнгө/хар ба цагаан/автомат |
| Хамгийн бага гэрэлтүүлэг | Өнгө: 0.1Lux Хар ба цагаан: 0.01Lux |
| Синхрончлолын горим | хоорондын синхрончлол |
| Видео гаралт | дижитал дохио |
| SNR | ≥50dB (AGC унтраалттай) |
| Линз | |
| IRCUT | IRCUT давхар шүүлтүүртэй автомат унтраалга |
| Оптик линз | 10X f=5мм~50мм |
| талбайн өнцөг | Өндөр: 51.8°(Өрнө)~5.86°(Түн) Өндөр: 39.1°(Өрнө)~4.4°(Түн) |
| Функц | |
| өртөлтийн горим | А/М |
| цагаан баланс | Автомат |
| Фокусын горим | А/М |
| хяналтаа авах | А/М |
| Зургийн эффект | Автомат/өнгөт/хар ба цагаан/сөрөг |
| толин тусгал функц | Дэмжлэг (хэвтээ толь + босоо толь) |
| зургийн өнхрүүлэлт | Дэмжлэг |
| Өргөн Динамик | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| электрон хаалт | 1/30с~1/10,000с |
| контраст харьцаа | Тохируулж болно |
| ханасан байдал | Тохируулж болно |
| Манангийн эсрэг функц | Дэмжлэг |
| Захын | Дэмжлэг |
| Ерөнхий тодорхойлолт | |
| Хэмжээ | 38.6(Өргөн)* 41(Өндөр)* 64.6(Урт)мм |
| Ажлын температур/чийгшил | ﹣10℃~50℃, 10% RH ~ 60% RH |
| Хадгалах температур/чийгшил | ﹣20℃~60℃, 10% RH ~ 80% RH |
| цахилгаан хангамж | DC 12V±10% |
| эрчим хүчний хэрэглээ | 3.5W MAX |
| Цэвэр жин | 110г |
Хяналт
| Үндсэн параметр | |
| Дэлгэцийн хэмжээ | 21.5' |
| Арын гэрэлтүүлгийн горим | LED |
| Дэлгэцийн хэсэг | 475.2мм(өргөн)×267.3мм(өндөр) |
| Аспектийн харьцаа | 16:9 |
| Хамгийн их нягтрал | 1920×1080 |
| Дэлгэцийн өнгө | 16.7 сая |
| Пикселийн өнгөний сонголт | 0.2475(H)×0.2475(V) |
| Гэрэлтэлт | 300cd/㎡ |
| Зургийн контраст | 1500:1 |
| Харах өнцөг | 850/850/750/650 |
| Хариу өгөх хугацаа | 8MS |
| Талбайн давтамж | 50Гц,60Гц,70Гц |
| Оролт ба гаралт | |
| SDI IN | 1 |
| SDI OUT | 1 |
| AV IN | 22(2×BNC) |
| AV гаралт | 1 |
| S-ВИДЕО | 1 |
| VGA оролт | 1 |
| HDMI оролт | 1 |
| YPbPr/YCbCr оролт | 3(3×BNC) |
| RS232 оролт (заавал биш) | 1 |
| Аудио оролт | 1 |
| Аудио гаралт | 1 |
| Өнгөний систем | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Хэл | Хятад/Англи/Франц/Герман/Итали/Испани/ |
| Цахилгаан хангамж | |
| Хүч чадал | DC 12V,50/60Гц |
| Pmax | 35Вт-55Вт |
| Хүлээлгийн горим | 5W |