1.Хэт нам байрлал
Нүдний мэс заслын ширээний хамгийн бага өндрийг 500 мм хүртэл тохируулж болно. Алдартай цахилгаан соронзон хөтлөгч систем нь тогтвортой, найдвартай, ажиллах явцад чимээ шуугиангүй байдаг. Энэ нь нүдний болон чих хамар хоолойн мэс заслын хамгийн сайн сонголт юм.
2.Салгаж авч болох толгойн хавтан
Салгаж авч болдог толгойн хавтанг механик араагаар хялбархан удирдах боломжтой.
Орны толгойн дэрний голд байрлах хотгор загвар нь эргономикийн шаардлагыг хангасан.
3. Өргөн гадаргуу
Гадаргуугийн өргөн нь 550 мм хүрч болох тул өвчтөн түүн дээр илүү тухтай хэвтэх боломжтой.
4. Уян хатан хөлний унтраалга
Нурууны хавтан болон хөлний хавтангийн өнцгийг хөлийн унтраалгаар тохируулж болох бөгөөд энэ нь эмчид нүдний мэс заслын үеэр өвчтөний байрлалыг хамгийн тохиромжтой байрлалд тохируулахад тохиромжтой.
5. Дэлбээтэй тоормос
Механик дөрөөний тоормос нь илүү хурдан, тохиромжтой, аюулгүй, найдвартай.
6. Нэмэлт эмчийн сандал
Эмчийн сандал нь гарын түшлэг, түшлэг болон суудлын өндрийг тохируулж болно.
Параметрүүд
| Загварын зүйл | TDG-2 Цахилгаан нүдний мэс заслын ширээ |
| Урт ба Өргөн | 2080мм * 550мм |
| Өндөрлөг (дээш ба доош) | 700мм / 500мм |
| Толгойн хавтан (Дээш ба доош) | 45°/ 90° |
| Арын хавтан (Дээш ба доош) | 45°/ 20° |
| Хөлний тавцан (Дээш ба доош) | 45°/ 20° |
| Хэвтээ гулсах | 300 мм |
| Цахилгаан хөдөлгүүрийн систем | Жиеканг |
| Хүчдэл | 220В/110В |
| Давтамж | 50Гц / 60Гц |
| Цахилгаан багтаамж | 1.0 кВт |
| Батерей | Тийм |
| Матрас | Санах ойн гудас |
| Үндсэн материал | 304 зэвэрдэггүй ган |
| Хамгийн их ачааллын багтаамж | 200 кг |
| Баталгаат хугацаа | 1 жил |
Стандарт дагалдах хэрэгсэл
| Үгүй | Нэр | Тоо хэмжээ |
| 1 | Судсаар хийх саваа | 1 багц |
| 2 | Гарны самбар | 1 хос |
| 3 | Багажны тавиур | 1 багц |
| 4 | Хавчаарыг бэхлэх | 1 багц |
| 5 | Матрас | 1 багц |
| 6 | Хөл солих | 1 багц |