TDY-2 зөөврийн мэс заслын ширээ нь 304 зэвэрдэггүй ган ор болон баганатай, цэвэрлэхэд хялбар, бохирдолгүй.
Ширээний гадаргуу нь толгой хэсэг, нуруу хэсэг, өгзөг хэсэг, салгаж болдог хоёр хөлний хэсэг гэсэн 5 хэсэгт хуваагддаг.
TDY-2 зөөврийн мэс заслын ширээг 340 мм-ийн зайд шилжүүлж, мэс заслын үед С хэлбэрийн гарт сайн харах талбайг бүрдүүлж, рентген хальсан хайрцагтай хамт ашиглаж болно.
Давхар холбоостой толгойн самбар, хийн пүршээр дамжин хөлний самбарыг тохируулах боломжтой. Германы брэндийн чимээгүй дугуй ашиглана уу. Мөн нэг товчлууртай дахин тохируулах, нэг товчлууртай гулзайлт болон гулзайлтын эсрэг функцүүд нэмэлт сонголттой.
Энэхүү олон үйлдэлт цахилгаан мэс заслын ширээ нь хэвлийн мэс засал, эх барих, эмэгтэйчүүдийн эмч, чих хамар хоолой, шээсний замын мэс засал, шулуун гэдэсний болон ортопедик гэх мэт янз бүрийн мэс засалд тохиромжтой.
1.Давхар холбоостой толгойн хавтан
Энэхүү цахилгаан мэс заслын ширээний давхар холбоостой толгойн хавтан нь толгойн өндрийг чөлөөтэй тохируулж, өвчтөн өөр өөр байрлалд мэс засал хийх үед толгойн өнцгийг тав тухтай байлгах боломжийг олгодог.
2. Хөлний хавтан нь цахилгаан удирдлага эсвэл хийн пүршний удирдлага байж болно
Хөлийн хавтанг хийн пүршээр удирдаж эсвэл цахилгаан удирдлага руу сайжруулж болно.
3. Нэмэлт давхар удирдлагын систем
Гар удирдлага болон нэмэлт самбарын удирдлага нь мэс заслын үед давхар хамгаалалтыг санал болгодог.
4.Том кастерууд
Импортын Германы TENTE дугуйнууд, элэгдэлд тэсвэртэй, чимээгүй.
5. Суурилуулсан цэнэглэдэг батерей
TDY-2 цахилгаан мэс заслын ширээ нь 50 үйл ажиллагааны хэрэгцээг хангах өндөр хүчин чадалтай цэнэглэдэг батерейгаар тоноглогдсон. Үүний зэрэгцээ, аюулгүй байдлыг дээд зэргээр хангахын тулд цахилгаан эрчим хүчээр хангах хувьсах гүйдлийн тэжээлийн эх үүсвэртэй.
6.Илүү Нэмэлт Сонголт
Нэг товчлуураар дахин тохируулах, эерэг нугалах болон урвуу нугалах функцийг сонгох боломжтой.
Pпараметрүүд:
| ЗагварЗүйл | TDY -2 Зөөврийн цахилгаан мэс заслын ширээ |
| Урт ба Өргөн | 2100мм*550мм |
| Өндөрлөг (дээш ба доош) | 1000мм/ 700мм |
| Толгойн хавтан (Дээш ба доош) | 45° 90° |
| Арын хавтан (Дээш ба доош) | 90°/ 17° |
| Хөлний тавиур (Дээш / Доош / Гадагшаа) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Урвуу Тренделенбург | 25°/ 25° |
| Хажуугийн хазайлт (Зүүн ба Баруун) | 15°/ 15° |
| Бөөрний гүүрний өндөрлөг | ≥110 мм |
| Хэвтээ гулсах | 345 мм |
| Уян хатан/Рефлекс | Хосолсон үйлдэл |
| Рентген самбар | Заавал биш |
| Хяналтын самбар | Стандарт |
| Цахилгаан хөдөлгүүрийн систем | Жиеканг |
| Хүчдэл | 220В/110В |
| Давтамж | 50Гц / 60Гц |
| Цахилгаан багтаамж | 1.0 кВт |
| Батерей | Тийм |
| Матрас | Санах ойн гудас |
| Үндсэн материал | 304 зэвэрдэггүй ган |
| Хамгийн их ачааллын багтаамж | 200 кг |
| Баталгаат хугацаа | 1 жил |
Стандарт дагалдах хэрэгсэл
| Үгүй | Нэр | Тоо хэмжээ |
| 1 | Мэдээ алдуулах дэлгэц | 1 ширхэг |
| 2 | Биеийн дэмжлэг | 1 хос |
| 3 | Гарны дэмжлэг | 1 хос |
| 4 | Мөрний дэмжлэг | 1 хос |
| 5 | Хөлийн тулгуур | 1 хос |
| 6 | Хөлийн дэмжлэг | 1 хос |
| 6 | Бөөрний гүүрний бариул | 1 ширхэг |
| 7 | Матрас | 1 багц |
| 8 | Хавчаарыг бэхлэх | 8 ширхэг |
| 9 | Урт бэхэлгээний хавчаар | 1 хос |
| 10 | Гар удирдлага | 1 ширхэг |
| 11 | Цахилгаан дамжуулах шугам | 1 ширхэг |