Бүх бүрхүүл нь 304 зэвэрдэггүй гангаар хийгдсэн тул цэвэрлэх, ариутгахад хялбар.
Өндөр гэрэл дамжуулалттай шилэн материал нь рентген туяанд тохиромжтой.
Өргөтгөсөн матрасны загвар нь өвчтөнүүдийг мэс заслын ширээн дээр илүү тухтай хэвтэх боломжийг олгодог.
TDY-G-1 цахилгаан гидравлик үйлдлийн ширээ нь Тайванийн дэвшилтэт гидравлик хяналтын систем, найдвартай цахилгаан соронзон хавхлага, тосны шахуургыг ашигладаг бөгөөд чимээгүй, тогтвортой ажиллагааг хангадаг.
1.Uхэт багаPбайрлал
Энэхүү цахилгаан гидравлик мэс заслын ширээний хамгийн доод өндрийг 520 мм хүртэл тохируулж болох бөгөөд тархины мэс засал болон нүдний мэс засалд маш тохиромжтой. Салгаж болдог толгойн хавтан нь зүсэх толгойн хүрээтэй тул мэс заслын ширээний хэрэглээнд нийцэж чадна.
2. Давхар холбоостой толгойн хавтан
Энэхүү цахилгаан гидравлик ортопедийн ширээний давхар холбоостой толгойн хавтан нь толгойн өндрийг чөлөөтэй тохируулж, өвчтөн өөр өөр байрлалд үйл ажиллагаа гүйцэтгэх үед толгойн өнцгийг тохь тухтай байлгах боломжийг олгодог.
3.Bгэм буруу-бөөрөндBнуруу
Бөөрний гүүр нь өндөр бат бэх PMMA материалаар хийгдсэн бөгөөд янз бүрийн байрлалд хурдан хүрч, ашиглалтын хугацааг ихээхэн хэмнэдэг.
4. Цэнэглэдэг батерей суурилуулсан
Энэ нь 50 үйл ажиллагааны хэрэгцээг хангах өндөр хүчин чадалтай цэнэглэдэг батерейгаар тоноглогдсон. Үүний зэрэгцээ, хамгийн дээд зэргийн аюулгүй байдлыг хангахын тулд цахилгаан эрчим хүчээр хангах хувьсах гүйдлийн тэжээлийн эх үүсвэртэй.
5. Механик тоормос
Механик дөрөөний тоормос нь илүү хурдан, тохиромжтой, аюулгүй, найдвартай
Pареметрүүд
| Загварын зүйл | TDY-G-1 Цахилгаан-Гидравлик OR Хүснэгт |
| Урт ба Өргөн | 2080мм * 550мм |
| Өндөрлөг (дээш ба доош) | 820мм / 520мм |
| Толгойн хавтан (Дээш ба доош) | 45°/ 90° |
| Арын хавтан (Дээш ба доош) | 80°/ 20° |
| Хөлний тавиур (Дээш / Доош / Гадагшаа) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Урвуу Тренделенбург | 20°/ 20° |
| Хажуугийн хазайлт (Зүүн ба Баруун) | 15°/ 15° |
| Бөөрний гүүрний өндөрлөг | 110 мм |
| Цахилгаан хөдөлгүүрийн систем | Тайванийн Чаогер |
| Хүчдэл | 220В/110В |
| Давтамж | 50Гц / 60Гц |
| Цахилгаан багтаамж | 1.0 кВт |
| Батерей | Тийм |
| Матрас | Санах ойн гудас |
| Үндсэн материал | 304 зэвэрдэггүй ган |
| Хамгийн их ачааллын багтаамж | 200 кг |
| Баталгаат хугацаа | 1 жил |
Sстандарт дагалдах хэрэгсэл
| Үгүй | Нэр | Тоо хэмжээ |
| 1 | Мэдээ алдуулах дэлгэц | 1 ширхэг |
| 2 | Биеийн дэмжлэг | 1 хос |
| 3 | Гарны дэмжлэг | 1 хос |
| 4 | Мөрний дэмжлэг | 1 хос |
| 5 | Хөлийн тулгуур | 1 хос |
| 6 | Хөлийн дэмжлэг | 1 хос |
| 7 | Бөөрний гүүрний бариул | 1 ширхэг |
| 8 | Урт бэхэлгээний хавчаар | 1 хос |
| 9 | Хавчаарыг бэхлэх | 8 ширхэг |
| 10 | Гар удирдлага | 1 ширхэг |
| 11 | Цахилгаан дамжуулах шугам | 1 ширхэг |
| 12 | Дөрөө | 1 хос |