TF Гидравлик эмэгтэйчүүдийн эмчилгээний ширээ, их бие, багана, суурь нь бүгд зэвэрдэггүй гангаар хийгдсэн бөгөөд механик бат бөх, зэврэлтэнд тэсвэртэй бөгөөд цэвэрлэх, ариутгахад тохиромжтой.
Энэхүү гидравлик эмэгтэйчүүдийн мэс заслын ширээ нь мөрний түшлэг, мөрний оосор, бариул, хөлний түшлэг болон дөрөө, шүүлтүүртэй шороон угаалтуур, эмэгтэйчүүдийн үзлэгийн гэрэл зэрэг стандарт тоноглолтой ирдэг.
Гидравлик эмэгтэйчүүдийн мэс заслын ширээний өндрийг дөрөөгөөр тохируулж болох бөгөөд бариулыг сэгсрэх замаар орны хазайлтыг тохируулж болно.
Тоормос гишгэхэд орны ёроолд байрлах тогтмол суурийг доошлуулж, газартай харьцах талбайг нэмэгдүүлж, орны тогтвортой байдлыг хангана.
Үүнийг эмэгтэйчүүдийн эмч, эх барих, шээсний замын мэс засал, шулуун гэдэсний мэс засалд өргөн хэрэглэдэг.
1. Зэвэрдэггүй ган материал
Гидравлик эмэгтэйчүүдийн мэс заслын ширээний гол их бие, хажуугийн хашлага, өргөх багана болон суурь нь өндөр чанартай 304 зэвэрдэггүй гангаар хийгдсэн бөгөөд механик бат бөх, зэврэлтэнд тэсвэртэй, цэвэрлэхэд хялбар.
2. Өргөн ширээний гадаргуу
Гидравлик эмэгтэйчүүдийн мэс заслын ширээний гадаргуугийн өргөн нь 600 мм хүрч болох бөгөөд энэ нь тодорхой биеийн хэлбэртэй хүмүүст маш ээлтэй бөгөөд тав тухыг сайжруулдаг.
3. Олон талын дагалдах хэрэгсэл
Стандарт мөрний түшлэгээс гадна мөрний оосор, бариул, хөлний түшлэг, хөлний дөрөө, бохирын сав, эмэгтэйчүүдийн үзлэгийн гэрэл зэргийг сонголтоор авах боломжтой.
4. Өвөрмөц тогтмол хөл
Өвөрмөц мэс заслын ширээний хөл нь газартай харьцах талбайг нэмэгдүүлж, гидравлик эмэгтэйчүүдийн эмчилгээний тогтвортой байдлыг хангадаг.
Параметрүүд
| Загварын зүйл | TF Гидравлик Эмэгтэйчүүдийн мэс заслын хүснэгт |
| Урт ба Өргөн | 1800мм * 600мм |
| Өндөрлөг (дээш ба доош) | 900мм / 680мм |
| Тренделенбург/Урвуу Тренделенбург | 8°/ 20° |
| Арын хавтан (Дээш ба доош) | 70°/ 11° |
| Хүчдэл | 220В/110В |
| Давтамж | 50Гц / 60Гц |
| Матрас | Оёдолгүй гудас |
| Үндсэн материал | 304 зэвэрдэггүй ган |
| Хамгийн их ачааллын багтаамж | 173 кг |
| Баталгаат хугацаа | 1 жил |
SстандартДагалдах хэрэгсэл
| Үгүй | Нэр | Тоо хэмжээ |
| 1 | Гарны дэмжлэг | 1 хос |
| 2 | Бариул | 1 хос |
| 3 | Хөлийн таваг | 1 ширхэг |
| 4 | Матрас | 1 багц |
| 5 | Хог хаягдлын сав газар | 1 ширхэг |
| 6 | Хавчаарыг бэхлэх | 1 хос |
| 7 | Өвдөгний таяг | 1 хос |
| 8 | Дөрөө | 1 хос |