TS-1 механик үйлдлийн ширээ нь зэвэрдэггүй гангаар хийгдсэн бөгөөд механик бат бөх чанар өндөр, зэврэлтэнд тэсвэртэй, цэвэрлэхэд хялбар.
Гидравлик хөтлөгчөөр орны гадаргуугийн өндрийг тохируулж, бусад туслах хэрэгслээр арын хөлний хавтангийн өнцгийг тохируулна уу.
Гидравлик мэс заслын ширээний Т хэлбэрийн суурь нь тогтвортой бөгөөд удаан хугацаагаар ажилладаг эмч нарт хөлний зай хангалттай өгч чадна.
Хэрэглэгчийн хэрэгцээ өөр өөр хүмүүст тохиромжтой, салангид хөлний хавтан болон хуваасан хөлний хавтан гэсэн хоёр сонголт байдаг.
1.Т суурь
Гар ажиллагаатай мэс заслын ширээний эргономик Т хэлбэрийн суурь нь сайн тогтвортой байдал, уян хатан хөдөлгөөнтэй байхаас гадна эмч нарт урт хугацааны ажлын үеэр ядаргаа багасгах хангалттай хөлний зайг өгдөг.
2.Бөөрний гүүр суурилуулсан
Бүсэлхий нурууны гүүр нь 110 мм-ээр өргөгдөх боломжтой бөгөөд энэ нь эмч нарт бөөрний мэс засал хийхэд тохиромжтой.
3. Төрөл бүрийн дагалдах хэрэгсэл
Стандарт дагалдах хэрэгсэлд мөрний тулгуур, мөрний тулгуур, биеийн тулгуур, мэдээгүйжүүлэлтийн дэлгэц, янз бүрийн мэс заслыг хөнгөвчлөх хөлний тулгуур багтдаг.
4. Гидравлик өргөлтийн систем
Энэ нь гидравлик хөдөлгүүртэй бөгөөд механик үйлдлийн ширээний гадаргуугийн өндрийг хөлийн дөрөөгөөр тохируулдаг. Энэ нь жигд, чимээгүй ажилладаг. Цахилгаан тасарсан байсан ч хэвийн ажиллаж чаддаг. Тогтворгүй цахилгаантай газруудад гидравлик үйлдлийн ширээ сонгож болно.
5.Хөлийн нэгдмэл хавтан эсвэл хөлний хуваасан хавтан
Хөлийн нийт хавтангийн энгийн хувилбар байдаг бөгөөд үнэ нь боломжийн. Мөн дээш доош тохируулж болох, гадагшаа тэлж, доод мөчний янз бүрийн мэс заслыг хөнгөвчлөх боломжтой хуваасан хөлний хавтангууд байдаг.
Pареметрүүд
| Загварын зүйл | TS-1 Механик мэс заслын ширээ |
| Урт ба Өргөн | 1980мм*500мм |
| Өндөрлөг (дээш ба доош) | 950мм/ 750мм |
| Толгойн хавтан (Дээш ба доош) | 45°/ 90° |
| Арын хавтан (Дээш ба доош) | 75°/ 30° |
| Хөлний тавиур (Дээш / Доош / Гадагшаа) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Урвуу Тренделенбург | 20°/ 30° |
| Хажуугийн хазайлт (Зүүн ба Баруун) | 20°/ 20° |
| Бөөрний гүүрний өндөрлөг | ≥110 мм |
| Матрас | Санах ойн гудас |
| Үндсэн материал | 304 зэвэрдэггүй ган |
| Хамгийн их ачааллын багтаамж | 200 кг |
| Баталгаат хугацаа | 1 жил |
Sстандарт дагалдах хэрэгсэл
| Үгүй | Нэр | Тоо хэмжээ |
| 1 | Мэдээ алдуулах дэлгэц | 1 ширхэг |
| 2 | Биеийн дэмжлэг | 1 хос |
| 3 | Гарны дэмжлэг | 1 хос |
| 4 | Мөрний амсар | 1 хос |
| 5 | Өвдөгний таяг | 1 хос |
| 6 | Хавчаарыг бэхлэх | 1 багц |
| 7 | Матрас | 1 багц |